Djembe töötuba

ÜHISTEGEVUS AAFRIKA TRUMMIDEGA
FIRMAPEOLE, SÜNNIPÄEVALE, SUVEPÄEVADELE, LAAGRISSE

Millega on tegu?

Lõbus ja kaasahaarav grupitegevus. Trummide töötoa sees saab meeskond kui üheks suureks “kellavärgiks” ning õpib tunnetama enda ja oma kaaslaste rütmi. Djembe alustõed on lihtsad ning tegevus sobib kõikidele vanuserühmadele!

Kuidas see toimub?

Iga trummiringist osavõtja saab enda ette Aafrika trummi. Teeme trummiga tutvust ning alustame löökide katsetamist. Sealt liigume juba Djembe rütmide õppimise juurde edasi. Trummi töötoa lõpuks oleme ühtne ansambel, mis erinevatele lugudele lõbusalt kaasa müdistab.

Mingeid eeldusi töötoas osalemiseks ei ole – igaüks saab hakkama ning ühiselt veedetud meeldejääv aeg on garanteeritud.

Kui kaua töötuba kestab?

Töötoa kestvus pool tundi kuni tund, sõltuvalt Sinu sündmuse ajakavast.

Kui palju inimesi saab töötoas osaleda?

Minu laos on kogu aeg olemas 40 Djembe trummi. Võimalus on trumme juurde rentida, nii saab korraga mängida kuni 80 inimest. Samas on ka võimalik seltskond gruppideks jaotada ning läbi viia mitu erinevat trummiringi.

Djembe töötuba on tellitud ka 500 inimesele korraga – sellisel juhul oleme olnud loomingulised ning võtnud kasutusse ka sahistid ja kehapillid ning ajaloo suurim rütmiansambel oligi sündinud.

Kui mulle hakkas Djembe mängimine meeldima, siis mida edasi teha?

Minu juurde on võimalik tulla ka trummitundi – seda nii üksi, paaris, kui ka seltskonnaga. Aeg-ajalt korraldan ka avalikke Djembe ringe, kuhu ootan kõiki. Selle kohta saab kõige operatiivsemalt infot mu Facebookist.

Lisaks on kõik trummiringis kasutusel olevad Djembed salamahti ka müügiks – nii mõnigi osaleja pole pärast töötuba enam raatsinud trummi tagasi anda ning on selle endale soetanud.